cze sojusznicy - jestem wraz z wami od niedawna ale juz po raz trzeci widze jak jakies mydłki atakuja jednego z naszych - nie potrafie sie jeszcze zbyt dobrze poruszac po tej grze i moze czegos nie widze lub nie potrafie znalezc ale nie spoktalem sie do tej pory z jakimis akcjami odwetowymi dla tych co atakowali - jesli bladze to powiedzcie jesli nie to wytlumaczcie dlaczego - aktualnie mam info ze ida dwa ataki na naszych kolegow - na jednego z atakujacych pchnalem swoja armie niech ma nad czym myslec, nawet jesli go nie pobije - na drugiego tez pchne o ile bede mial co :) - a co mi tam - niech swolocz wie ze z naszymi sie nie zadziera
Sojusz
ataki
ricardo65 | 2012-10-06
Czas zacząć
Wieldzi | 2012-09-02
Witam wszystkich na oficjalnej stronie. :)
Co mam tu jeszcze zamieścić. Piszcie...